7 مورد از خاصیت های لیمو ترش به همراه رژیم لاغری لیمو در این مقاله به صورت گام به گام توضیح داده شده. معمولا وقتی مریض هستیم اسم لیمو ترش یادمون می افته. اما رژیم مرکبات نه تنها برای بهتر کردن عملکرد سیستم ایمنی مناسب است بلکه راهی است برای کاهش وزن . بر اساس هدف خود می توانید رژیم لاغری لیمو با هر نوع رژیم دیگری را انتخاب کرده و گامی به سمت جلو برای بهبود سلامتی خود بردارید.

درباره رژیم لاغری لیمو

در این رژیم پیشنهاد می شود که با مقدار زیادی آب ولرم به همراه آب لیمو تازه شروع کنید. این ترکیب سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد ، بدن را سم زدایی می کند. همینطور می توانید با اجرای آن از کاهش وزن خود مطمئن باشید. ترکیب آب لیمو و آب ولرم، ترکیبی جادویی را در اختیار شما می گذارد که حقیقتا برای کاهش وزن موثر است.

به یاد داشته باشید که حتی با کاهش میزان آب در بدن،آب لیمو برای غشاء مخاطی معده مناسب نیست، بنابراین این رژیم برای افراد دارای زخم معده و یا ورم معده پیشنهاد نمی شود. علاوه بر این مصرف بیش از حد آب لیمو باعث پوسیدگی مینای دندان می شود (پس آب لیمو را به وسیله ی نی بنوشید و پس از نوشیدن، دهان و دندان خود را شست و شو دهید.)

درباره خاصیت لیمو ترش

نوشیدن آب ولرم به همراه آب لیمو در طول روز حتی برای کسانی که از رژیم لاغری لیمو استفاده نمی کنند بسیار مناسب است. به دلیل اینکه این ترکیب علاوه بر سم زدایی بدن باعث می شود پوست شما سالم تر و شفاف تر به نظر برسد. قطعا اگر می خواهیم سلامتی بدن خودمان را افزایش دهیم باید از خوردن انواع شیرینی ها ، مواد خوراکی شور ، غذاهای پر چرب و همچنین غذاهای سرخ کرده پرهیز کنیم. تاکید می کنیم که مصرف الکل را هم باید قطع کنید. 23 ضرر مصرف الکل بر بدن را مطالعه کنید.

به یاد داشته باشید که نباید در طولانی مدت از این رژیم استفاده کرد زیرا برای بدن استرس زا می باشد. ولی در هفته اول رژیم، شما شاهد تغییرات باور نکردنی در بهبود هضم غذا، افزایش سوخت و ساز بدن و سطح ویتامین C بدن خود خواهید بود.

بعضی نکته های مفید

  • برای اینکه آب لیمو بیشتری داشته باشید از آبمیوه گیری های دستی مخصوص و یا آب میوه گیری های برقی استفاده کنید.
  • اگر رژیم لاغری لیمو باعث افزایش اسید های معده و ترش کردن شما می شود از یک دکتر متخصص در غشاء معده کمک بگیرید.
  • میزان آب بدن خود را در حالت تعادل نگه دارید . جدول زمانبندی نوشیدن آب را مطالعه کنید .

7 خاصیت لیمو ترش

لیموترش یکی از میوه های درمانی است . اکثر متخصصان تغذیه پیشنهاد می کنند که لیموی بیشتری در طول روز مصرف کنید. یکی از خواص لیمو ضد افسردگی آن است. 7 خاصیت لیمو ترش را باهم مرور می کنیم :

  1. افزایش سیستم ایمنی بدن
  2. مبارزه با سرطان
  3. ارتقا سلامت قلب
  4. جلوگیری از سنگ کلیه
  5. افزایش جذب آهن
  6. بهبود سلامت و شفافیت پوست
  7. افزایش در کاهش وزن

برنامه غذایی رایگان رژیم لاغری لیمو

خاصیت لیمو ترش را مطالعه کردید. اگر تصمیم گرفته اید که رژیم لاغری لیمو را پیگیری کنید. این رژیم انواع متفاوتی دارد . شما می توانید رژیم لاغری 3 روزه و یا یک هفته آن را انجام دهید. به یاد داشته باشید که این یک رژیم طولانی مدت نیست .  همین حالا برنامه غذایی رایگان رژیم لیمو را دانلود کنید.

برنامه رایگان رژیم لاغری لیمو

برنامه غذایی رژیم لیمو را به صورت pdf رایگان دانلود کنید. همینطور می توانید برنامه غذایی و زمانبندی این رژیم را می توانید از اپلیکیشن حوروس درخواست نمایید. 

شما چه حسی در مورد  ۷ خاصیت لیمو ترش به همراه رژیم لاغری لیمو دارید ؟ اگر رژیم لاغری لیمو را امتحان کرده اید، تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این پست را برای دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.