جنیفر لوپز نه فقط به خاطر بازیگری، خوانندگی و یا تاجر بودنش معروف است بلکه به دلیل شخصیت فوق العاده اش همیشه مورد تحسین قرار گرفته است. برای یک خانم 48 ساله که مادر 2 بچه هم هست، داشتن چنین بدنی فوق العاده جذاب و سکسی است. او چگونه می تواند همه این ها را داشته باشد ؟ در مقاله 5 قانون تناسب اندام رژیم جنیفر لوپز با برنامه غذایی رایگان می پردازیم به راز تغذیه و تناسب اندام جنیفر لوپز تا بتوانید از اسرار او استفاده کنید.

راز رژیم جنیفر لوپز چیست ؟

جنیفر متعهد به تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خود است. افراد مشهور همیشه به دنبال داشتن بدن ایده آل خود هستند. همین دلیلی بر مراقب بودن همیشگی آنان در خورد خوراک است. جنیفر عاشق بدن خود است و به طور مداوم روی بدن خود کار می کند. رژیم جنیفر لوپز یکی از بهترین برنامه های غذایی دنیاست .

در برنامه غذایی جنیفر لوپز، به دلیل حفظ تعادل درونی و ظاهری هماهنگ ، او در 4وعده غذا مصرف می کند. منوی غذایی جنیفر لوپز دارای پروتئین زیاد می باشد. او تا قبل از ساعت 4  بعد از ظهر کربوهیدرات مصرف می کند. جنیفر برای افزایش سوخت و ساز بدن خود، مقدار بسیار زیادی آب سرد می نوشد.

جنیفر با اینکه رژیم غذایی سالمی را رعایت می کند اما بعضی از اوقات به خود استراحت می دهد. به عنوان مثال چند عدد از کلوچه های شکلاتی را میل می کند. با این حال او هر وقت احساس کند که دچار اضافه وزن شده است، سریعا مصرف غذاهای ناسالم را قطع و وقت بیشتری را به ورزش کردن می پردازد.

 

5 قانون ضروری این رژیم

  • خود کنترلی : جی لو در خلال حاملگی خود، 20 کیلو افزایش وزن پیدا کرد . او حتی به این فکر افتاد که افزایش وزن خود را نگه دارد. با این حال جایگاه او در میان مردم و شغل حرفه ایش او را به وزن و تناسب اندام قبلی برگرداند. بنابراین تحت نظارت مربی شخصی اش و برنامه سفارش اش او توانست دوباره به وزن قبلی بازگردد. همچنین او خیلی شنا می کند و دائما در حال پیاده روی و یا دوچرخه سواری است.
  • ورزش کردن : در هر کجا و هر زمان، فرقی نمی کند که در حال سفر باشد یا در حال کنسرت، هر زمانی که جی لو بتواند شروع به اسکات و طناب زدن می کند. همچنین او همیشه در حال کار است و بر روی مناطق دشوار بدن خود مانند باسن، شکم و پاها تمرکز می کند.
  • تعادل در تغذیه : جی لو برای از دست دادن 4 کیلو وزن اضافی خود مجبور به انجام رژیم غذایی سبزیجات شد، او پس از بازگشتن به وزن نرمال خود به رژیم غذایی قبلی خود برگشت. هم اکنون جنیفر لوپز هر چیزی می خورد اما در سایز و بخش های کوچک. همینطور منوی غذایی خود را پر از سبزیجات و میوه های کرده است. قانون اصلی رژیم غذایی او پرهیز از مصرف انواع شکر و نمک است.
  • خوب خوابیدن : با وجود اینکه جنیفر لوپز فرد بسیار پر کاری است، 8 ساعت در شبانه روز می خوابد. اگر او هیچ زمانبندی برای ضبط برنامه نداشته باشد ساعت 12 شب، خواب است.
  • شاد بودن : جی لو صد در صد مطمئن است که اگر احساس شادی کنیم قطعا خوب به نظر می رسیم. این خواننده توجه زیادی به سلامت جسم و روح خود دارد و همیشه سعی می کند مدیتیشن را انجام دهد. شعار جنیفر لوپز این است : اگر شاد باشید قطعا موفق خواهید بود.

نمونه منوی رژیم جنیفر لوپز

افراد مشهور معمولا میزان دریافتی کالری خود را تعقیب می کنند. میزان دریافت کالری آنان چیزی بین 1200 تا 1400 کالری در روز می باشد. منوی غذایی جنیفر لوپز از این قاعده مسثنا نیست. او معمولا در برنامه غذایی خود از سبزیجات، دانه ها و محصولات پروتئینی استفاده می کند. با رژیم جنیفر لوپز می توانید بین 4 تا 5 کیلو در هفته وزن کم کنید . در اینجا مثال یک منوی روزانه جنیفر را آورده ایم که وی از این منو قبل از یک برنامه تلویزیونی مهم استفاده می کند.

برای یک روز 
1 لیوان آب طبیعی ولرم : 1 سیب یا پرتقالصبحانه
میوه های خشک شدهمیان وعده
میوه با 200 گرم پنیر کم چربناهار
1 لیوان ماست کم چربمیان وعده
ماهی یا مرغ (200 گرم) با سبزیجات (300 گرم)شام
1 لیوان ماست کم چربوعده قبل از خواب

 

 

به پایان مقاله 5 قانون تناسب اندام رژیم جنیفر لوپز با برنامه غذایی رایگان  رسیدیم. نظر شما در مورد این رژیم چیست ؟ آیا شما حاضرید همانند او رژیم غذایی داشته باشید ؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید. همینطور اگر دوستی دارید که قصد بازیگر شدن دارد با اشتراک این مقاله به او تناسب اندام در این حرفه را گوش زد کنید.