سلااااااااااام. اینکه الان در حال خوندن پست هر آنچه باید از رژیم لاغری حوروس فیت بدانید هستید نشون میده که می خواین دقیقا بدونین رژیم های تخصصی حوروس فیت چی هست ؟ و شما در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید چه چیزی دریافت می کنید. در این پست شما با خدمات اولین وب سایت توسعه ی عادت سالم در ایران آشنا می شید. پس پر انرژی، ادامه مطلب رو بخون.

خب اولین سوالی که مراجعین ما ازمون می پرسن این هست:

میشه در مورد رژیم لاغری حوروس فیت بیشتر برامون توضیح بدین ؟

و جوابی که ما میدیم:

بله که میشه. رژیم های ما توسط یک تیم متخصص تغذیه، روانشناسی و عصب شناسی طراحی میشه. این رژیم ها برای اولین بار در ایران به صورت کامل بر اساس شرایط محیطی، فیزیک بدنی و مالی هر فرد شخصی سازی میشه. فرض کنید شما فردی هستید که در استرالیا زندگی می کنه با 100 کیلو وزن و شرایط مالی خوب داره. رژیم تخصصی حوروس فیت دقیقا بر اساس دسترسی شما به مواد غذایی و عادت های زندگیتون شخصی سازی میشه. و اگر فردی هستید که در تهران زندگی می کنه با 70 کیلو وزن و دارای بیماری دیابت، باز هم تیم تغذیه ما بر اساس شرایط شما رژیم غذاییت رو طراحی می کنن.

پس یادت باشه مهم نیست که چه شرایطی داری، وضع مالی خوب یا متوسط، ایران باشی یا هنگ کنگ، 30 کیلو باشی یا 130 کیلو، هیچ نگران نباش تیم متخصص ما رژیم غذاییت رو دقیقا بر اساس شرایط شما طراحی می کنه.

فرق رژیم لاغری حوروس فیت با بقیه رژیم ها چیه ؟

اولین چیزی که ما رو از بقیه جدا می کنه مهربانی و محبتی هست که سعی می کنیم بهتون هدیه کنیم. سعی می کنیم با صبر و حوصله ، پر انرژی به سوالات پاسخ میدیم. برات مقاله می نویسیم و کاری می کنیم که به خودت باور پیدا کنی. برای اینکه کامل متوجه بشی فرق ما با بقیه چیه؟ به رژیم های غذایی که در ایران ارائه میشه در تصاویر زیر یه نگاه بنداز.

حالا ویدئوی رژیم های ما رو ببین … 

 

تا اینجای کار فعلا یه سری چیزها دستگیرت شد. حالا تفاوت ما دقیقا چیه :

رژیم های ما بر اساس عادت های غذایی نوشته میشن. ما در این رژیم ها بهتون یاد میدیم یک عادت غذایی چه شکلی در مغز شکل می گیره. بهتون یاد میدیم چجوری با صبر و حوصله عادت های غذایی مضر مثل: شیرینی خوردن زیاد، تند تند غذا خوردن، نوشیدن نوشابه همراه غذا و … رو ترک کنین و عادت های سالم رو جایگزین کنین.

پروتکل ها

رژیم تخصص حوروس فیت، اولین رژیم غذایی در دنیا است که دارای پروتکل های ضروری هست. خب این یعنی چی ؟؟ همه می دونیم که وقتی رژیم بگیریم ممکنه بریم سفر یا مهمونی یا مثلا یه شب رستوران غذا بخوریم یا اصلا در طول رژیم شکست بخوریم. پروتکل ها برنامه های علمی هستن که ما برای این زمان ها طراحی کردیم. بهتون یاد میدیم چجوری در زمان هایی که فکر نمی کنین براتون پیش بیاد به رژیمتون وفادار بمونین.

  سبک زندگی رو باید تغییر داد

  نه یک رژیم کوتاه مدت ! کمکت می کنیم عادت های سالمی داشته باشی.

  سبک زندگی رو باید تغییر داد

  نه یک رژیم کوتاه مدت ! کمکت می کنیم عادت های سالمی داشته باشیم

  دستورالعمل اجرایی

  برعکس تمام رژیم ها که فقط به شما می گن باید به برنامه غذاییت عمل کنی، رژیم های تخصصی حوروس فیت دارای دستورالعمل اجرایی هستن. ما در طول رژیم بهت می گیم چجوری باید به رژیمت عمل کنی. این دستورالعمل بر اساس سطح اراده انسان طراحی شده. به نحوی که شما مجبور نیستید در ابتدای رژیم به کل برنامه غذایی عمل کنید. این دستورالعمل نحوه ی اجرای رژیم به شما آموزش میدهد چگونه به برنامه غذایی خود عمل کنید تا سالم خوری جزئی از عادت های روزمره شما تبدیل شود.

  از دیگر تفاوت های ما میشه به موارد زیر اشاره کرد :

  • زمانبندی آب خوردن
  • برنامه غذایی ساده و بدون تحمل گرسنگی
  • روز آزاد ( هر چه می خواهد دل تنگت بخور)
  • تقویم ردیابی
  • ماسک های طبیعی صورت برای جلوگیری از لاغری صورت و پوست
  • ساعت های پیشنهادی خواب
  • ترفندهای بهتر خوابیدن
  • پشتیبانی حرفه ای
  • و……

  آیا در طول رژیم پشتیبانی میشم ؟

  البته که بله . مگه میشه شمایی که با این همه انرژی به ما اعتماد کردی رو پشتیبانی نکنیم. با توجه به نوع پکیجی که خریداری می کنید. در طول رژیم هر سوالی که داشته باشید رو می تونید از پشتیبانتون بپرسید و اون با عشق و مهربونی بهتون پاسخ میده. تیم پشتیبانی حوروس فیت با فرماندهی خانم سرگل زائی نمی ذاره آب تو دلتون تکون بخوره.

  با رژیم شما چند کیلو کم می کنم ؟

  قبل از اینکه به این سوال جواب بدیم، بذارید یه چیزی بهتون یاد بدیم. اگر بدن شما در طی مدت کوتاهی تغییرات وزنی زیادی داشته باشه، به شدت آسیب می بینه. هم چنین باعث میشه به بیماری های مزمن زیادی دچار بشید. مثلا اگر در طول 1 ماه 6 کیلو کم کنید و این تغییر با همین شیب ادامه داشته باشه می تونه باعث آسیب دیدن کبد، کلیه، افتادگی پوست و افسردگی بشه. پس اگه حتی کسی به شما همچین وعده ای هم داد شما باید باهوش باشید و قبول نکنید.

  اما جواب این سوال : کاهش وزن سالم و استاندارد، هفتگی بین 250 تا 750 گرم می باشد. امکان داره اوایل رژیم غذاییت کاهش 1 کیلویی هم داشته باشید. اما بعد از مدتی باید به شیب اصولی کاهش وزن برگردید. و نکته ی آخر اینکه بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت هست. به همین خاطر امکان داره کاهش وزن برای بدن های مختلف سریعتر یا طولانی تر باشه.

  یه چیز دیگه هم می گیم و تمام می کنیم این بخش رو :

  همیشه یادت باشه. اگه 20 کیلو اضافه وزن داری. این 20 کیلو افزایش وزن، 3 ماهه اتفاق نیافتاده که بخوای 3 ماهه هم 20 کیلو کم کنی. بدن شما ربات نیست.

  واقعا دمتون گرم، شما فقط رژیم لاغری ارائه میدید ؟

  اولا که دم خود شما گرم که این همه به ما انرژی میدید. دوما نه، ما فقط رژیم لاغری طراحی نمی کنیم. تیم متخصص تغذیه حوروس فیت، مجموعه ای از کارشناس های حرفه ای تغذیه هستن که برای همه ی شرایط می تونن رژیم طراحی کنن . انواع رژیم های تخصص حوروس فیت شامل :

  • رژیم افزایش وزن
  • رژیم کاهش وزن
  • رژیم شیردهی و بارداری
  • رژیم بیماری های خاص (سرطان، میگرن، دیابت، کبد چرب و … )
  • رژیم ورزشکاری
  • رژیم تثبیت وزن
  • رژیم گیاه خواری
  • و انواع رژیم های غذایی تخصصی

  آیا همراه رژیمتون برنامه ورزشی هم ارائه میدید ؟

  بله. رژیم های حوروس فیت همراه برنامه ی رایگان پیاده روی و برنامه ی ورزش های خانگی ارائه میشه. اما یادتون باشه که برنامه های ورزشی، در دوره ی دوم رژیم تخصصی حوروس فیت ارائه میشن. به این دلیل که ما دوره ی اول می خواهیم فقط تمرکز کنیم تا بتونیم عادت های غذایی رو تغییر بدیم. به همین خاطر بعد از موفق شدن در تغییر عادت های غذایی در دوم شما به تحرک بیشتر عادت خواهید کرد.

  پس چی شد ؟ برنامه پیاده روی و ورزش های خانگی در دوره دوم ارائه میشن.

  از کجا بفهمیم دارین راست می گین؟ اونایی که قبل از رژیم شما استفاده کردن، چه نظری داشتن ؟

  به صدای قهرمانان ما گوش بدید.

  جای صدای تو اینجا خالیه

  قهرمانان حوروس فیت

   

  همینطور به صفحه اینستاگرام و شبکه های اجتماعی ما سر بزنید. سعی می کنیم هر هفته نظرات قهرمانان حوروس فیت رو پست کنیم.

  من اراده ضعیفی دارم، چطور می تونید به من کمک کنید ؟

  رژیم حوروس فیت بر اساس آخرین تحقیقات بر روی اراده طراحی شده است. ما با در نظر گرفتن شکل گیری اراده در مغز و نحوه ی تقویت آن رژیم شما را طراحی کرده ایم. رژیم های حوروس فیت دارای دستورالعمل اجرایی می باشند. این دستورالعمل اجرایی بر اساس تقویت اراده مغز در انسان طراحی شده است. به گونه ای که از چالش های کوچک شروع خواهید کرد تا اراده ی شما به آرامی تقویت شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله اراده سر بزنید.

  همین که اراده کردی پست هر آنچه باید از رژیم لاغری حوروس فیت بدانید تا اینجا خوندی خودش اراده است.

  هزینه این رژیم فوق العاده چقدر هست ؟

  اولا  پولی که بابت این رژیم پرداخت می کنید رو به چشم هزینه نبینید، به چشم یه سرمایه گذاری روی خودتون به حساب بیارید. بهترین سرمایه گذاری دنیا، چون قراره پول بدی تا بعدا هزینه ی درمان نداشته باشی، کمتر دکتر بری و همیشه سالم بمونی.

  و اما نکته بعدی . ما یک تیم دانشمند و پژوهشگر هستیم. هدف ما پر کردن جیبمون از پول شما نیست. هدف ما اینکه بتونیم عادت هامون رو تغییر بدیم تا بتونیم بهتر زندگی کنیم. هدف ما اینکه شما بتونین با کمترین هزینه و بهترین محصول، اصولی و علمی به سبک زندگی سالم عادت کنید. هدف ما اینکه همه ی مردم ایران بتونن از این رژیم استفاده کنن.

  برای همین این رژیم ها نصف قیمت بازار و جاهای دیگه در اختیار مردم ایران قرار می گیرین. قیمت پکیج ساده 1 ماهه ۸۹ هزار تومان و قیمت پکیج پیشرفته 2 ماهه ۱۰۹ هزار تومان می باشد. تازه اگه آنلاین پرداخت کنی می تونی ۱۰ هزار تومان تخفیف بگیری.

  چطور می تونم بهتون اعتماد کنم ؟ 

  کسب و کار حوروس فیت در مرکز توسعه تجارت الکترونیک صنعت و معدن ثبت شده. همینطور تونستیم همه مجوز های قانونی رو کسب کنیم تا نماد اعتماد الکترونیک رو دریافت کنیم. اگه می خوای اطلاعات کامل ما رو ببینی روی نماد اعتماد زیر کلیک کن. 

  به این میگن تیم، به این میگن رژیم. از کجا باید شروع کنم ؟

  به این میگن انرژی، ما دنبال همین شوق و اشتیاق هستیم. برای اینکه بتونی از خدمات تخصصی حوروس فیت استفاده کنی باید شرط ما رو بپذیری. وقتی شرط ما رو قبول کردی، باید پرسشنامه ی ما رو پر کنی. اینطوری میتونیم دقیقا بر اساس شرایطت رژیم طراحی کنیم. حالا از دکمه ی زیر پر انرژی شروع کن تا شرط رژیم های ما رو ببینی.

  شرط رژيم حوروس فیت

  قبل از هر چیز باید تصمیم گرفته باشی ……

  شرط رژیم حوروس فیت

  قبل از هر چیز باید تصمیم گرفته باشی …

  خب به پایان پست هر آنچه باید از رژیم لاغری حوروس فیت بدانید رسیدیم. اگر سوالی دارید که داخل پست نداشتیم برامون کامنت کنین حتما جواب میدیم. همینطور اگر کسی داخل دوستان یا خانواده می شناسید که باید سریعا عادت های غذاییش رو تغییر بده ما رو بهش معرفی کنید.