قوانین و مقررات وب سایت حوروس فیت

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات حوروس فیت به دقت ملاحظه فرمایید :

قوانین و مقررات عمومی

وب‌سایت حوروس فیت  مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می‌کند و شرایط و قوانین عمومی استفاده از خدمات وب‌سایت، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد. کاربران گرامی در نظر داشته باشند که خرید از وب‌سایت حوروس فیت به منزله مطالعه و پذیرش قوانین و مقرارت وب‌سایت حوروس فیت بوده و کاربر مسؤلیت مطالعه مستمر صفحه قوانین و اطلاع از تغییرات احتمالی در قوانین وب‌سایت را پذیرفته است.

قوانین و مقررات اختصاصی

  • وب سایت حوروس فیت متعهد می شود پس از خرید آنلاین و نهایی شدن فرآیند خرید ،‌رژیم شخصی سازی شده کاربر را پس از حداکثر ۴ روز کاری از طریق پیام رسان واتس آپ برای وی ارسال نماید.

  • چناچه کاربر درخواست برگشت وجه خود را داشته باشد اگر ۱ روز بعد از سفارش اقدام نماید پس از کسر ۱۰٪ مبلغ بازگشت خواهد داده شد. اگر بعد از دریافت رژیم درخواست برگشت وجه نماید وب سایت حوروس فیت تنها می تواند مبلغ ۱۰ هزار تومان از کل مبلغ را برگشت نماید.

  • همه ی رژیم های غذایی طراحی شده مختص هر شخص سفارشی سازی خواهد شد و همینطور وب سایت حوروس فیت متعهد می باشد که برای رژیم های خود از هیچ رژیم از پیش تعیین شده ای استفاده ننماید.

قوانین مقررات پشتیبانی

پشتیبانی از دوره های حوروس فیت منوط به پاسخ هر گونه سوال یا مشکل احتمالی در دوره ی رژیمی می باشد. همچنین به دلیل تحقیقات علمی صورت گرفته توسط تیم پژوهشی این وب سایت هیچگونه پیگیری دوره های رژیمی توسط پشتیبان وب سایت صورت نخواهد پذیرفت مگر به درخواست مشتری و پس از دریافت هزینه ی پشتیبانی پیگیری اینگونه خدمت ارائه خواهد شد.